Vitocrossal 300 CR3B

Vitocrossal 300 CR3B - en güçlü gaz yakıtlı yoğuşmalı kazan

Bu avantajlardan yararlanın

Paslanmaz çelik Inox-Crossal eşanjör sayesinde yüksek işletme emniyeti ve uzun ömür. Pürüzsüz paslanmaz çelik yüzeyler sayesinde eşanjör kendi kendini temizler Üst ısıl değer optimizasyonlu bir bağlantı için iki dönüş bağlantı ağzı

Tek kazanlı sistem, 1400 kW'ye kadarVitocrossal 300 CR3B gaz yakıtlı yoğuşmalı kazan olarak 787 - 1400 kW arasında kapasitelere sahiptir. Tek kazanlı sistem olarak Viessmann tarafından sunulan en güçlü ısıtma merkezidir.
Bu sayede konut siteleri ve yakın ısı şebekeleri, büyük kamu ve ticaret binaları ile sanayi tesisleri için uygundur. Vitocrossal 300 eşanjör yüzeylerinin tasarımı sayesinde normal boyutlarda ve hafif yapıda yüksek güçler mümkündür.
İçeriye kolayca getirilmesi için yoğuşmalı kazan iki parça halinde teslim edilebilir.
Konforlu ve güçlü bir kontrol paneli
İletişim özellikli kontrol paneli Vitotronic 300 ile ısıtma sistemi güvenli olarak çalışır. Dört adete kadar kazana kumanda edilebilir. Konforlu bir açık metin göstergesi ve tanı sistemi entegre bir aydınlatmalı ekran.
Bina yönetim sistemlerine entegre edilebilir. İnternet üzerinden uzaktan denetleme için Vitocom ve Vitodata'lı TeleControl teslim edilebilir.