Vitoclima 200-S/HE

◾Vitoclima 200-S/HE Viessmann, Avrupa birliği sezonsal

verimlilik yönetmeliklerine uygun Vitoclima 200-S/HE serisi duvar tipi split klimaları sunar.

Vitoclima 200-S/HE DC Inverter duvar tipi split klimaların üstünlükleri:

Konforlu uyku modu: Uyku halindeki metabolizma değişim hızına uyumlu şekilde set değeri arttırılıp (soğutma modunda), azaltılarak (ısıtma modunda) konforlu bir uyku sağlanmaktadır.

Sadece gerekli olduğunda defrosta geçerek, konforlu ve tasarruflu bir ısınma mümkündür. Stand by'da minimum güç tüketimi.

Otomatik kendi kendini temizleme: İşletim sonrası fan çalıştırılarak, bakteri oluşumuna yol açabilecek nemin kurutulması mümkündür. Çıkarılabilir ve yıkanabilir panel ile kolay kullanım. Geniş kanat açıları ile homojen hava dağılımı. Yıkanabilir filtre.

Turbo fonksiyonu ile istenen iç ortam sıcaklığına daha hızlı ulaşabilme imkanıVitoclima 300-S/HE Free JointVitoclima 300-S/HE DC Inverter Free Joint DC Inverter çoklu klima sistemleri, sezonsal verimlilik kriterlerine uyumludur.

Vitoclima 300-S/HE Free Joint DC inverter çoklu sistem klimaların üstünlükleri :

4 dış ünite ve 11 iç ünite ile çok sayıda kombinasyon seçeneği sunmaktadır.

Sadece gerekli olduğunda defrosta geçerek, konforlu ve tasarruflu bir ısınma mümkündür.

İşletme dış ortam sıcaklık aralığı ;

Soğutmada: -15 °C ~ 48 °C Isıtmada : -15 °C ~ 27 °C

◾Kompakt cihaz ölçüleri ile kolay montaj imkanı sunmaktadır. ◾Maksimum 63k Btu/h toplam iç ünite kapasitesinde, 5 adet iç ünite bağlanabilmektedir. ◾15 m kot farkı ve toplam 80 m borulama mesafesi ile esnek montaj imkanı sağlamaktadır. ◾2,2 kW - 7,1 kW kapasite aralığında duvar, kaset, gizli tavan tipi kanallı iç ünite seçenekleri sunmaktadır.