Vitodens 200

Vitodens 200 - sürekli verimli Bu avantajlardan yararlanın

Kullanılan yakıt %98'e kadar ısıya dönüştürülür. Düşük fan hızı sayesinde sessiz çalışma Kompakt ölçüler, eni sadece 450 mm İsteğe bağlı olarak kombi veya ısıtma cihazı olarak sipariş edilebilir. Enerji verimliliği sınıfı: A
Harici veya entegre sıcak su temini
Gaz yakıtlı duvar tipi yoğuşmalı kazan Vitodens 200-W tasarruf ve uzun ömür bakımından örnek alınacak bir cihazdır. Sürekli yüksek verim ve yoğuşma tekniğinden faydalanmak için paslanmaz çelik Inox-Radyal ısıtma yüzeyine sahiptir.
Bu cihaz ayrıca baca gazındaki ısıyı kullandığından daha az enerji tüketir. Bu da ısıtma giderlerini azaltır ve ayrıca çevreyi de korunur.
Vitodens 200-W isteğe bağlı olarak harici bir boyler ile kullanım için ısıtıcı olarak (Tip B2HA) veya entegre plakalı eşanjörlü kombi olarak (Tip B2KA) sipariş edilebilir.
Uzun kullanım ömürlü dayanıklı brülör
Paslanmaz çelik MatriX brülör kendini uzun kullanım süresi ile kanıtlamıştır. Entegre yanma kontrolü Lambda Pro Control yanmayı değişen gaz kalitesine göre otomatik olarak ayarlar.
Lambda Pro Control sayesinde baca temizleme kurumu kontrolleri her üç yılda bir gereklidir. Bu sayede baca temizleme ücretlerinden tasarruf edilir.
Gaz yakıtlı yoğuşmalı kazanın bakım süreleri de kısadır. Tüm yapı parçalarına önden erişildiğinden, bakım çalışmaları için yanda mesafe bırakmaya gerek yoktur.